120 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 22.kolo, 20.04.2013 16:00

KFC Komárno  4:0  (0:0)   ŠK Blava Jaslovské Bohunice

góly : 59 min. Jozef Gonzáles (1:0), 70 min. Marek Szabó (2:0), 74 min. Marek Szabó (3:0) a 83 min. Árpád Csonka (4:0)

v 19 min. Jozef Nagy nepremenil pokutový kop !

zostavy :
KFC Komárno
(21) Andrej Kosťukevič - (5) Attila Kökényesi, (4) Michal Podlucký, (8) Zsolt Németh, (3) Marek Szabó, (14) Ádám Mészáros (od 20 min. (10) Attila Bottyán), (7) Jozef Nagy, (16) Csaba Szórád "K", (13) Árpád Csonka, (9) Štefan Uzola (od 34 min. (6) Tomáš Kóša), (11) Jozef Gonzáles (od 77 min. (17) Peter Nguyen Cong)
na striedanie boli pripravení : (2) Marek Uhrín a náhradný brankár (1) Ladislav Házi
tréner : PaedDr. István Gyurenka
ŠK Blava Jaslovské Bohunice
(1) Štefan Matejkovič - (8) Jaroslav Paszko (od 71 min. (4) Matúš Krajčovič), (2) Martin Ambra, (10) Lukáš Buchanec (od 80 min. (15) Juraj Španka), (3) Peter Lančarič, (9) Ivan Balcír, (7) Samuel Dóža, (11) Marek Maška, (6) Peter Krajčovič, (5) Peter Strečanský "K", (17) Ivan Koleno (od 85 min. (12) Ondrej Režnák)
na striedanie boli ešte pripravení : (14) Marek Včelka, (13) Peter Krajčovič a náhradný brankár (16) Bruno Matuský
tréner : Marek Juhász

žlté karty : v 19 min. Štefan Matejkovič (J. Bohunice), v 24 min. Marek Maška (J. Bohunice), v 32 min. Ivan Balcír (J. Bohunice), v 73 min. Peter Lančarič (J. Bohunice)

MY Nitrianske noviny :
"Domáci sa po troch víťazstvách vonku chceli predviesť v dobrom svetle aj svojim fanúšikom. Už celý prvý polčas mali prevahu, ktorú však zužitkovať nedokázali. Najväčšiu príležitosť na to mal v 19. min. Nagy, ale pokutový kop nepremenil. Druhý polčas sa začal dvoma tutovkami striedajúceho Kóšu, ale vytúžený prvý gól prišiel až v 57. min., keď Bottyánov center usmernil hlavou do siete Gonzáles. Hostia útočili ako aj v prvom dejstve iba sporadicky, ale nie príliš nebezpečne. Domácich prvý gól riadne nakopol a tak fialovobieli koncertovali až do konca. Troma ďalšími gólmi potvrdili svoj skvelý štart do jarných odviet."