Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 15.kolo, 11.11.2012 13:30

Družstevník Topoľníky  3:0 kontumačne  (3:1 nedohrané)   KFC Komárno

komentár o zápase :
V 56. minúte zápasu hráči KFC Komárno opustili na pokyn trénera Miloša Lintnera hraciu plochu, z dôvodu protestu proti tendenčnému rozhodovaniu hlavného rozhodcu Dušana Černáka !
Delegátom stretnutia bol : Alexander Schmidt
“K stretnutiu aj okolnostiam predčasného odchodu mužstva hostí z hracej plochy sa vyjadrím vo svojej správe, žiadne informácie vám skôr povedať nemôžem,” uviedol po stretnutí delegát.
Faktmi však sú : v 3. minúte zápasu nariadil hlavný rozhodca proti KFC Komárno pokutový kop, ktorý domáci premenili (1:0), pričom po strete Tomáša Kóšu s Eugenom Speckom Wilsonom, sa vždy slušný Tomi Kóša "Evdžovi" ospravedlnil za faul na neho. Iba hlavný rozhodca s asistentnom to videli inak ?
V 55. minúte zápasu (za stavu 3:1) hlavný rozhodca nenariadil pokutový kop za jasnú ruku v šestnástke domácich, kedy hranie rukou domáceho hráča nevidel asi iba on !?
Už počas stretnutia sa však rozhodcovská trojica dopustila niekoľkých omylov a chýb, ktoré závažne ovplyvnili priebeh celého stretnutia !
Oficiálne vyhlásenie KFC Komárno bude zverejnené taktiež až vo vyjadrení k zápasu.