120 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 20.kolo, 07.04.2012 15:30

KFC Komárno  1:2  (0:1)   PFK Piešťany

góly : 35 min. Ľubomír Urgela (0:1), 66 min. Ľubomír Urgela (0:2) a v 79 min. Csaba Szórád (1:2)

zostavy :
KFC Komárno
((18) Peter Rusina - (2) Peter Musil, (3) Ádám Mészáros, (4) Jozef Nagy, (5) Attila Kökényesi, (6) Csaba Szórád "K", (7) Michal Podlucký, (8) Eugen Speck Wilson, (9) Štefan Uzola (od 75 min. (14) Eugen Nagy), (10) Jozef Gonzáles (od 52 min. (13) Tomáš Kóša), (11) Goran Antunovič
na striedanie boli ešte pripravení : (12) Róbert Kürthy, (17) František Pásztor a náhradný brankár (20) Andrej Kosťukevič
tréner : Mikuláš Radványi
PFK Piešťany
(1) Peter Hodulík - (2) Peter Valla, (3) Patrik Sailer, (4) Juraj Galba, (5) Miloš Riečičiar, (6) Matej Bakita (od 13 min. (14) Michal Ondrejkovič) , (7) Lukáš Hnilica (od 69 min. (12) Filip Bretschneider), (8) Ľubomír Urgela (od 87 min. (13) Matej Rožník), (9) Dávid Chebeň, (10) Mehdi Karim Guemache, (11) Lukáš Zelenický
na striedanie bol ešte pripravený náhradný brankár (33) Juraj Valo

žlté karty : v 6 min. Matej Bakita (PFK), v 45 min. Attila Kökényesi (KFC), v 49 min. Attila Kökényesi (KFC), v 63 min. Ádám Mészáros (KFC) a v 68 min. Goran Antunovič (KFC)
červená karta : v 49 min. Attila Kökényesi (KFC) a v 82 min. Jozef Nagy (KFC)

MY Nitrianske noviny :
"Za stáleho dažďa sa hral od úvodných minút kvalitný futbal. Iniciatívnejší boli domáci, ktorí hrali kombinačne, ale bez gólového efektu. Najbližšie k nemu mali v polovici prvého polčasu J. Nagy, ktorého trestný kop z ľavej strany skončil na vzdialenejšej žrdi a o niekoľko minút Musil, ktorého bomba opečiatkovala brvno Hodulíkovej brány. Šok pre KFC prišiel v 34. min., kedy Urgela po vysunutí otvoril skóre. Krátko po obrátke videl Kökényesi po druhej žltej červenú a líder tabuľky bol na koni. Domáci sa však nevzdávali a bojovali aj oslabení. Vyrovnať mohol v 65. min. po sóle Szórád, ale  strelil len do brankára. Aby domácim nebolo dosť, hneď z protiútoku opäť Urgela zvýšil vedenie hostí. KFC naďalej neskladal zbrane a dvanásť minút pred koncom Szórád predsa len vykresal iskierku nádeje. Tá však definitívne zhasla po vylúčení J. Nagya."