121 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 2.kolo, 11.08.2010 17:00

KFC Komárno  3:0  (0:0)   Družstevník Veľké Ludince

góly : 53 min. Ádám Mészáros (1:0), 60 min. Róbert Kürthy (2:0) a 84 min. Ádám Mészáros (3:0)
zostava KFC : Andrej Kosťukevič (1) - Róbert Maťo (2), Eugen Speck Wilson (3), Jozef Nagy (4), Peter Léránt (5), Attila Kökényesi - K (6), Ádám Mészáros (7), Patrik Untermayer (8), Štefan Uzola (9), Vladimír Kosťukevič (10), László Vígh (11)
striedali :
od 46. min. Róbert Kürthy (14) za Jozefa Nagya
od 46. min. František Pásztor (13) za Štefana Uzolu
od 46. min. Matej Skok (12) za Vladimíra Kosťukeviča
pripravení bol ešte náhradný brankár Viliam Bilkó (20)

komentár o zápase :
Na zápas sme nastúpili v mierne pozmenej zostave oproti majstrovským zápasom. Šancu dostal ešte dorastenec Ádám Mészáros, ako aj hráči širšieho hráčskeho kádra, ktorý doposial hrali menej. Napriek tomu sme však opäť odohrali bezproblémový zápas. Už prvý polčas sa niesol v našej réžii, ale bez gólového efektu. V druhom polčase to potom chlapci "rozbalili" a využili všetko čo sa dalo. Dominovala naša aktivita a rýchlosť, čoho dôsledkom bolo, že sme v pohode doviedli zápas do víťazného konca. Všetky góly padli po veľmi pekných a rýchlych kombináciách. Diváci odchádzali opäť spokojný s predvedenou hrou, víťazstvom i postupom do 3. kola pohára ZsFZ.