123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Žiaci, Starší žiaci - U15 - 12.kolo, 24.10.2010 10:00

KFC Komárno  1:1  (0:0)   FK Marcelová


góly : 36 min. Bence Leskó (0:1), 66 min. András Mészáros (1:1)
zostava KFC : Tomáš Mihalík (1) - Mátyás Fekete (2), Peter Kováč - K (3), Márton Ladányi (4), Attila Lakatos (5), Dávid Ehrenberger (6), Adam Kuruc (7), Matúš Ďurčo (8), Alan Nagy (9), András Mészáros (10), Jozef Ferenczi (11)
striedania :
pripravení boli Viktor Varga (12), Krisztián F. Domonkos (13), Bence Szabó (14), Bence Madarász (15), Michal Šimon (16), Tamás Fiala (17) a náhradný brankár Alex Lubuski (23)

tréner : Mgr. Slavomír Ďurčo

hlavný rozhodca : Roland Farkas
asistent : Tomáš Maršal

počet divákov : 100

komentár o zápase :
Zápas to bol dramatický, otvorený do konca, ale napriek tomu, že hralo prvé mužstvo priebežnej tabuľky, s druhým mužstvom priebežnej tabuľky, úrovňou veľmi nenadchol početnú divácku kulisu. Bolo vidieť, že si všetci aktéri stretnutia uvedomovali jeho dôležitosť. V prvom polčase mali hostia miernu prevahu, gól ale nepadol. Ihneď v úvode druhého polčasu však robustnejší hostia otvorili gólový účet stretnutia. Potom sa hra prelievala od šestnástky po šestnástku, pričom väčšie šance mali chlapci z Marcelovej, ktorí mohli rozhodnúť o osude zápasu. Dobre však zachytal Tomáš Mihalík, ktorý zlikvidoval niekoľko ich vyložených šancí. Hostia však zrejme urazili šťastenu a po krásnom sóle dobre umiestnenou strelou vyrovnal András Mészáros. V záverečnej minúte sa mohol konať aj dokonalý obrat v stretnutí, ale brankár hostí to predsa len nepripustil, keď reflexívne nohou v poslednej chvíli vykopol loptu, ktorá smerovala do siete.