123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 12.kolo, 16.10.2010 14:00

KFC Komárno  6:0  (2:0)   TJ Družstevník Vrakúň


góly : 24 min. Štefan Uzola (1:0), 39 min. Jozef Gonzáles (2:0), 60 min. Štefan Uzola (3:0), 71 min. Ádám Mészáros (4:0), 76 min. Ádám Mészáros (5:0) a 89 min. Ádám Mészáros (6:0)
zostava KFC : Andrej Kosťukevič (1) - Matej Skok (2), Róbert Maťo (3), Jozef Nagy (4), Peter Léránt (5), Attila Kökényesi - K (6), Michal Podlucký (7), Zdenko Kršteňanský (8), Štefan Uzola (9), Jozef Gonzáles (10), Ádám Mészáros (11)
striedali :
od 46. min. Róbert Kürthy (13) za Róberta Maťa 
od 62. min. László Vígh (12) za Zdenka Kršteňanského
od 82. min. Eugen Speck Wilson (15) za Petra Léránta
pripravení boli ešte Vladimír Kosťukevič (14), Peter Boros (16), Miroslav Bazinský (17) a náhradný brankár Viliam Bilkó (21)

tréneri : Zdenko Kršteňanský a Peter Léránt

hlavný rozhodca : Jaroslav Kravárik
asistent 1 : Marian Krč Konečný
asistent 2 : František Haršány
delegát zápasu : Kamil Karnay
počet divákov : 400

komentár o zápase :
Počas celého stretnutia sme boli jednoznačne lepším mužstvom a súper sa nakoniec mohol tešiť z toho, že to neskončilo dvojciferne. Celé mužstvo hralo kompaktne, jednoznačne išlom za jediným cieľom, získať tri body a víťazstvo. Okrem toho, že sme strelili šesť utešených gólov, najlepší strelec stretnutia Ádám Mészáros spálil ešte minimálne tri tutovky, Michal Podlucký pokutový kop (za stavu 5:0) a mali sme ešte ďalšie tri-štyri veľké šance, ktoré tiež neskončili gólom. Najkrajším momentom zápasu bol zrejme náš druhý gól, keď sa na "Maradonovské sólo" vybral Jozef Gonzáles, ktorý dostal loptu za stredovou čiarou a vošiel s ňou až do brány tak, že si položil všetkých, aj samotného brankára. Ako to sám povedal : "Ja som si len išiel s loptou na bránu a všetci si ľahli predomnou na zem." Teda takto ľahko sa strieľajú góly !
Treba však podotknúť, že obranná taktika hostí bola platná iba do 24. minúty a potom sa už na nich rútila iba skaza - naše šance a naše góly.
Diváci sa dobre bavili, boli opäť nadmieru spokojní a v korektnom prostredí mohli absolvovať peknú sobotnajšiu siestu. 
Do Komárna sa chodí opäť na veľmi kvalitný futbal, ktorý produkuje predovšetkým KFC ! Tak tomu bolo aj dnes !