123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 5.kolo, 28.08.2010 17:00

KFC Komárno  1:0  (1:0)   FK Levice


gól : 21 min. Jozef Gonzáles (1:0)
zostava KFC : Viliam Bilkó (1) - Róbert Kürthy (2), Róbert Maťo (3), Jozef Nagy (4), Peter Léránt (5), Attila Kökényesi - K (6), Michal Podlucký (7), Zdenko Kršteňanský (8), Štefan Uzola (9), Jozef Gonzáles (10), László Vígh (11)
striedali :
od 60. min. Matej Skok (12) za Zdenka Kršteňanského
od 77. min. Eugen Speck Wilson (16) za László Vígha
od 88. min. Peter Boros (15) za Štefana Uzolu
pripravení boli ešte František Pásztor (13), Vladimír Kosťukevič (14), Miroslav Bazinský (17) a náhradný brankár Andrej Kosťukevič (21)
žlté karty KFC : v 82. min. Michal Podlucký a v 85. min. Jozef Nagy

tréneri : Zdenko Kršteňanský a Peter Léránt

hlavný rozhodca : Vladimír Miksa
asistent 1 : Róbert Kusý
asistent 2 : Anton Laco
delegát zápasu : Ľuboš Štora
počet divákov : 600

komentár o zápase :
V sobotu popoludní sa na mestskom štadióne v Komárne pod zamračenou oblohou, hneď od začiatku stretnutia, začala "veľká šachová partia" dvoch najlepších mužstiev tejto súťaže. Levičania prišli do Komárna v dobrej nálade, pripravení zvíťaziť. V tomto dôležitom zápase im to však nebolo súdené. Pri objektívnom hodnotení zápasu, možno povedať, že KFC mal v 1. polčase viac šancí, ako aj prevahu v poli. Veľmi dobre hrali v tom čase Jozef Nagy, Jozef Gonzáles a Zdenko Kršteňanský, ktorý strieľal "jedna radosť". V 2. polčase predovšetkým v 56. minúte zápasu mohli definitívne rozhodnúť Zdenko Kršteňanský a predovšetkým László Vígh. Od cca 70. minúty však hostia po rozumných striedaniach, keď na ihrisko prišli Matúš Predajniansky a Tomáš Krenčan, vzvinuli veľký tlak, prebrali aktivitu a neskôr domácich zatlačili do hlbokej defenzívy. Perfektne však počas celého stretnutia hral v obrane predovšetkým Róbert Maťo a rozumne ju dirigoval aj Peter Léránt, pričom veľmi spoľahlivo zachytal Viliam Bilkó, preto sa im nepodarilo vyrovnať a tak body zostali pri Dunaji !

gólový moment stretnutia :
Prebiehala 21. minúta stretnutia, keď po prekrásnej akcii na jeden dotyk, po osi Gonzáles-Uzola-Kršteňanský a presne naservírovanej prihrávke Jozefa Nagya, z asi 20 metrov perfektne technickou strelou trafil pravý vinkel bránky Erika Ivaniča (brankára Levíc) Jozef Gonzáles. Tento gól bol taký prekrásny, že ho možno bez problémov určiť  gólom tohoto kola.

Videonahrávku gólu nájdete v sekcii videá !
http://www.kfckomarno.sk/svk/pages/video/