120 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 3.kolo, 14.08.2010 17:00

KFC Komárno  3:0  (3:0)   TJ Veľké Lovce

góly : 28 min. Štefan Uzola (1:0), 30 min. Peter Léránt (2:0), 42 min. Matej Skok (3:0)
zostava KFC : Andrej Kosťukevič (1) - Róbert Kürthy (2), Róbert Maťo (3), Jozef Nagy (4), Peter Léránt (5), Attila Kökényesi - K (6), Štefan Uzola (7), Zdenko Kršteňanský (8), Štefan Uzola (9), László Vígh (10), Matej Skok (11)
striedali :
od 46. min. Jozef Gonzáles (15) za Zdenka Kršteňanského
od 79. min. Vladimír Kosťukevič (14) za Róberta Kürthyho
od 87. min. Eugen Speck Wilson (12) za Petra Léránta
pripravení boli ešte František Pásztor (13) a náhradný brankár Viliam Bilkó (20)

MY Nitrianske noviny
"Prvú štvrťhodinu sa mužstvá oťukávali. Postupne však domáci dostávali hostí pod tlak a do polčasu prakticky zápas rozhodli. Nováčik v prvom dejstve neohrozil svojho súpera vôbec a druhý polčas sa už iba dohrával. Komárno si ešte vytvorilo šance Uzolom, Gonzálesom a R. Kürthym, no tie zmenu skóre neprivodili."

produktivita hráčov KFC v zápase :
10. min. - Prvá strela na bránu hostí, autor Michal Podlucký.
11. min. - Nebezpečný center Mateja Skoka zľava.
14. min. - Strela Róberta Kürthyho na bránu hostí.
21. min. - Center Lászlóa Vígha a nepresná hlavička Štefana Uzolu.
28. min. - Nepresná rozohrávka brankára hostí Tomáša Racka na kopačku Mateja Skoka, posunutie lopty Štefanovi Uzolovi a jeho presná, prízemná, umiestnená strela k ľavej žrdi - (1:0).
28. min. - Krásna strela Jozefa Nagya na bránku hostí.
30. min. - Presne zahraný rohový kop Zdenka Kršteňanského na hlavu Petra Léránta - (2:0).
40. min. - Ďalšia výborná strela Jozefa Nagya.
41. min. - Po úniku a nevyužitej šanci Zdenka Kršteňanského, skóruje Matej Skok - (3:0).
44. min. - Ďalší únik Róberta Kürthyho a strela Štefana Uzolu z 5. metrov.
46. min. - Krížna strela Štefana Uzolu minula tesne bránu hostí.
46. min. - Technická strela Jozefa Gonzálesa na bránu hostí.
47. min. - Obrovská šanca tzv. "tutovka" Róberta  Kürthyho.
49. min. - Nebezpečný priamy kop Jozefa Nagya.
52. min. - Strela Štefana Uzolu.
56. min. - Ďalšia šanca Štefana Uzolu a "opakovačka" Mateja Skoka.
61. min. - Technická strela, pokus o prelobovanie brankára hostí Róbertom Maťom.
67. min. - Ďalšia nebezpečná strela Jozefa Nagya.
69. min. - Strela Jozefa Gonzálesa "lízala" hornú žrď.
73. min. - Prvá strela hostí (mimo našej brány).
77. min. - Prvá strela hostí na našu bránu.