123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Dospelí, Muži - 23.kolo, 02.05.2010 16:30

FK Kolárovo  4:0  (2:0)   KFC Komárno


góly : 10 min. Igor Kertész (1:0), 33 min. Peter Máté (2:0), 54 min. Miroslav Czabány (3:0) a 68 min. Peter Máté (4:0)
zostava KFC : Andrej Kosťukevič (1) - Eugen Speck Wilson (2), Miroslav Bazinský (3), Štefan Untermayer (4), Róbert Kürthy (5), Attila Kökényesi (6), Michal Podlucký (7), Zdenko Kršteňanský (8), Patrik Untermayer (9), Jozef Gonzáles (10), Goran Antunovič (11)
striedali :
od 46. min. Vladimír Kosťukevič (12) za Patrika Untermayera
od 65. min. Ladislav Kürthy (13) za Joyefa Gonzálesa
pripravení boli ešte Tomáš Mačanský (14) a náhradný brankár Tomáš Bató (20)
žlté karty KFC : v 11. min. Andrej Kosťukevič, v 33. min. Eugen Speck Wilson a v 90. min. Miroslav Bazinský

tréner : Zdenko Kršteňanský

hlavný rozhodca : Anton Laco
asistent 1 : Marián Čulák
asistent 2 : Vladimír Miksa
delegát zápasu : František Nagy
počet divákov : 300

komentár o zápase :
MY Nitrianske noviny
V 17. min. (podľa zápisu o stretnutí v 10 min.) sa vydal na sólo z polovice ihriska Csillag, ktorého fauloval A. Kosťukevič, ponechanú výhodu zužitkoval Kertész. Polčasový stav určil po spolupráci Kertésza s Glofákom J. Lovász (podľa zápisu o stretnutí Peter Máté). Domáci neskôr ovládli hru, pridali pekné góly, pri dvoch šanciach hostí vynikol aj Molnár.

komentár KFC :
V 1. polčase sme hrali futbal na krásu a na to sme aj zomreli ! Domáci mali dve šance a obe využili. KFC malo tiež dve šance (Goran Antunovič nastrelil tyč a Zdenko Kršteňanský "koníčkom" tesne prestrelil bránu), ale ....
V 2. polčase bolo na ihrisku už len jedno mužstvo a tomu nasvedčuje aj konečný výsledok stretnutia. Kolárovo hralo rýchlo, dôrazne a najmä efektívne. Je pravdou, že úplne zlyhal náš brankár Andrej Kosťukevič, ktorý sa môže tešiť, že stretnutie skončilo pre neho bez inkasovania červenej karty. Možno by bolo lepšie keby ju bol dostal už po prvom góle, pretože minimálne dva ďalšie boli "jeho".
V tejto sezóne sme už druhýkrát  prehrali zahanbujúco s Kolárovom. Čo však neteší je to, že sme prehrali po bezkrvnom výkone.