123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

MONACObet-liga: Sebavedomé víťazstvo nad mužstvom Žilina B

Začiatok hry bol skvelý. Fanúšikovia mali právom pocit, že opäť vidia na ihrisku to mužstvo, ktoré dosahovalo v zimnej časti sezóny vynikajúce výsledky. Vďaka Voleskému už v 6. minúte získali vedenie a o ďalších 15 minút, znova zásluhou Voleského, sa náskok zvýšil na dvojgólový.

V druhom polčase mali hráči viacero príležitostí, ale pre silný vietor mali obe mužstvá čo robiť. Napriek tomu v 86. minúte, pár minút pred koncom zápasu, striedajúci Boris Turčák zvýšil vedenie na trojgólové.

Nie je teda prekvapujúce, že Mikuláš Radványi tentoraz vyjadril svoju spokojnosť a vyzdvihol dobrý začiatok zápasu, ktorý sa pričinil o úspešný priebeh celého stretnutia. Uviedol, že odohrali skvelý zápas proti mužstvu s množstvom výborných mladých hráčov. Ocenil tiež úspešný návrat Patrika Voleského po zranení, ktorému sa v zápase len chlp nepodaril hetrik.

KFC Komárno po 21. kole vedie v tabuľke s 51 bodmi, za ním o dva body zaostáva druhý Prešov a o 12 bodov tretia Petržalka. KFC si zahrá najbližšie 29. marca proti mužstvu FK Pohronie na ihrisku súpera.

KFC Komárno - MŠK Žilina B 3:0 (2:0)

Góly: 6., 22. Voleský, 85. Turčák

Rozhodcovia: Ruc – Ferenc, Halíček

Žlté karty: Voleský, Nagy, Pastorek, Jakubík, Sy, Nsona,

264 divákov