123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

MONACObet-Liga: KFC Komárno prišlo o dôležité body

Pre KFC Komárno, hrajúce na ihrisku v Šali, by bolo po minulotýždňovej prehre proti Prešovu dôležité, aby prevalcovalo mužstvo Malženíc a udržalo si štvorbodový náskok pred Tatranom Prešov, ktorý sa drží na druhom mieste. Veľkou nevýhodu však bolo, že bránu Malženíc bránil brankár Spartaku Trnava.

Zverenci Mikuláša Radványiho boli aktívnejší v prvom polčase, mali aj viacero príležitostí, ale Vantruba, brankár hostí si bránu ochránil.

Druhý polčas začalo KFC dvojitým striedaním – namiesto Turčáka a Kmeťa nastúpili Janjič a Bayemi. Bayemi v 48. minúte posunul prihrávku Adayila smerom k Sylvestrovi, ale obranca sa trafil tesne vedľa brány.

Hre mužstva KFC Komárno chýbala iskra. V 66. minúte poslal Mikuláš Radványi na ihrisko Tótha namiesto Adayila a v 75. minúte Pastorek vystriedal Ganbolda, ale ani oni nevedeli zmeniť priebeh hry.

KFC týmto zápasom prišlo o dva dôležité body, kým v nedeľu Prešov porazil mužstvo Žiliny, s ktorým sa budúci týždeň stretnú na trávniku práve hráči KFC Komárno.

KFC Komárno – OFK Malženice

0:0

KFC Komárno: Dlubáč – Šmehyl, Špiriak, Šimko (C), Adayilo, Ožvolda, Németh, Ganbold, Kmeťo, Turčák, Sylvestr Náhradníci: Bréda – Pastorek, Nagy, Adamec, Ovšonka, Janjič (45+1), Bayemi (45+1), Tóth G., Voleský Tréner: Mikuláš Radványi

OFK Malženice: Vantruba – Rehák (C), Ujlaky, Krajčovič, Kurej, Karhan, Justh, Horvát, Benovič, Kotlár, Rapavý Náhradníci: Vasiľ – Burke (45+1), Rusnák (33.), Šarmír, Slovák, Štefánik, De Azevedo Tréner: Pavol Bartoš