123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

MONACObet-Liga: KFC Komárno utrpelo svoju prvú tohoročnú porážku

Toto sa však nepodarilo. Domáci sa už v 7. minúte ujali vedenia a prakticky až do konca určovali smerovanie zápasu. Hoci aj KFC malo niekoľko príležitostí, ale tieto nepredstavovali veľký tlak na súpera.

Druhý polčas sa nepodaril lepšie, ako ten prvý: Prešov už v 47. minúte dosiahol dvojgólový náskok. A hoci sa komárňania snažili, nepodarilo sa im presadiť.

Nie je teda prekvapením, že hlavný tréner Mikuláš Radványi nebol spokojný s výsledkom zápasu. Ako sa vyjadril, gól z úvodu zápasu ovplyvnil celý prvý polčas a druhý gól mal vplyv na priebeh druhého polčasu.

Zdôraznil, že prvý gól bol hráčskou chybou, pretože protihráč zostal nechránený. Radványi spomenul aj to, že Jakub Sylvestr vynechal stopercentnú príležitosť, ktorá mohla výrazne zmeniť priebeh zápasu.

Pre KFC Komárno to bola druhá prehra v sezóne 2023/2024, čím sa náskok pre Prešovom znížil na štvorbodový. KFC Komárno odohrá nasledujúci zápas budúci týždeň, 16. marca o 14:30, kedy na ihrisku v Šali privíta mužstvo Malženíc.