123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

KFC Komárno začalo svoju prípravu výhrou, prestupujúci sa predstavil gólom

Ako sme už informovali, komárňania mali naplánovaných 8 prípravných zápasov. Prvým súperom bol treťoligový FK Slovan Duslo Šaľa. Na zápase odohranom na trávniku Komáromu sa hneď gólom predstavil nováčik v KFC Komárno, Sebastian Nagy. Devätnásťročný reprezentant prestúpil v rámci hosťovania do Komárna z klubu Spartak Trnava, pričom jeseň strávil v OFK Malženice.

Mladý útočník odohral v II. lige dosiaľ 15 zápasov, strelil 4 góly a na jeden prihral.

Zápas proti FK Slovan Duslo Šaľa skončil víťazstvom Komárna 3:1. Okrem Nagya trafil loptu do brány súpera dvakrát Tamás Németh. Druhý nováčik KFC Komárno, Dávid Ovšonka, prestúpil v rámci hosťovania z klubu FK Železiarne Podbrezová, pričom jeseň odohral v FK Pohronie. Obranca, viacnásobný reprezentant, nastúpil zo 17 druholigových zápasov na trávnik trinásťkrát.

Mužstvo Mikuláša Radványiho vedie v druholigovej tabuľke so sedembodovým náskokom pred klubom FC Tatran Prešov, pred tretím FC Petržalka si udržiava desaťbodovú prevahu.

Ďalšie prípravné zápasy sa odohrajú 26. januára s klubom TJ Družstevník Veľké Ludince na ihrisku v Radave (začiatok zápasu 17,00) a 31. januára s OPUS Tigáz Tatabánya.