123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Sedem zo siedmich - KFC Komárno vyhralo knokautom

Vďaka Bayemiho sa domáci ujali vedenia už v 13. minúte. Komárňančania jasne kontrolovali hru a hostia sa nevedeli presadiť. V 40. minúte strelil svoj druhý gól Bayemi, pričom sa obrana Pohronia úplne rozpadla.

O dve minúty neskôr ohrozil bránku hostí Voleský a od 43. minúty hrali Komárňančania v presile, nakoľko Bonsu bol po dvoch žltých kartách vylúčený.

Prevahu si Komárňančania dokázali udržať aj v druhom polčase. V 70. minúte mohol Bayemi streliť svoj tretí gól, ale v závere dokázal Rehák zachrániť svoju bránku. V 73. minúte však už hostia toľko šťastia nemali: Bayemi dobre našiel Tamása Németha, ktorý strelil v zápase pre KFC Komárno tretí gól.

V 76. min sa hosťom takmer podarilo znížiť skóre, ale Barborina strela išla vedľa žrde. V 83. min Adamec z 25 metrov poslal bombu na bránu súpera, následne Tamás Németh poslal loptu do brány – 4:0.

Hráči KFC Komárno sú vo výbornej forme a suverénne napredujú od zápasu k zápasu. Najbližšie sa predstavia 16. septembra vonku, budú hrať proti tímu Slovan – B.