123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

KFC Komárno si skvelou hrou vybojovalo aj štvrtú výhru

KFC Komárno zostalo aj vo 4. kole aktuálneho šampionátu 2. ligy bez prehry, a tak sú s 12. bodmi na čele tabuľky.

Posádka Radványiho, vo svojom prechodnom domove, privítala vo štvrtom kole šampionátu 2. ligy minulosezónneho vicemajstra. V prvých minútach hostia snažili diktovať tempo, ale do šance sa nedostali. Na druhej strane bravúrne hralo trio Ganbold-Bayemi-Voleský.

Zdá sa, že Miklós Radványi dokázal nájsť riešenie na predchádzajúce obdobie skúpe na góly. Voleský, ktorý v lete prestúpil do KFC z Košíc, je na základe toho, čo sme videli, výborne zladený s Bayemim a Ganboldom, vďaka čomu útočník počas zápasu zaznamenal hetrik.

Prvý gól strelili Komárňančania už v 10. minúte: Ganboldovu hlavičku Bayemi prihral pred bránu dorážajúcemu Voleskému. O tri minúty neskôr tá istá trojica dosiahla ďalší gól. Prešovčania sa ani nestihli spamätať.

Do konca polčasu mali Komárňančania ešte dve vážnejšie situácie, keď na strane Prešovčanov stálo iba šťastie.

Na začiatku druhého polčasu, po 15. sekundách, narástla prevaha fialových už na tri góly – strelcom bol opäť Voleský. Komárňančania pokračovali v zápase v pohodovejšom tempe, ale aj naďalej v hre dominovali. V závere zápasu sa Prešovčania snažili znížiť skóre, čo sa im vďaka penalty aj podarilo, ale akčný gól sa im streliť nepodarilo.

KFC Komárno tak získalo štvrté víťazstvo v aktuálnom šampionáte 2. ligy.

Fialovo-biely tím sa najbližšie predstaví 22. augusta v Slovnaft Cupe proti Tomášovciam a následne 27. augusta bude tím Radványiho hostiť nováčik skupiny – Malženice.