123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Po dvoch kolách, na konci sobotňajšieho hracieho dňa, KFC Komárno vedie tabuľku

Posádka Radványiho nastúpila na ihrisko ako jasný favorit sobotňajšieho stretnutia v Šali, v dočasnom domove KFC. Fialoví mohli ísť do vedenia už v 18. sekunde a aj neskôr vedeli vytvoriť viacero vážnych situácií. Napriek tomu Miklós Radványi nemohol byť spokojný, lebo jeho zverenci dlho nedokázali premeniť svoje príležitosti na góly.

V 40. minúte Ganbayar Ganbold, na konci pekného zákroku, sebavedome dostal loptu do siete Spišskej Novej Vsi, čím dostal KFC do vedenia.

V 62. minúte Miklós Radványi dostal žltú kartu za kritiku rozhodnutia rozhodcu. Jeho hráči dominovali aj v druhom polčase - mali viacero šancí, z ktorých jednu v 76. minúte premenil Martin Šimko, čím zvýšil náskok svojho mužstvo na 2:0.

Komárňančania na budúci týždeň nastúpia proti Liptovskému Mikulášu opäť pred domácim publikom.

KFC Komárno - FK Spišská Nová Ves

2 : 0 (1 : 0)


strelci gólov: 40. Ganbold, 76. Šimko

KFC Komárno: Dlubáč – Magda (46. Adayilo), Špiriak, Šimko (C), Horodník (70. Puska), Šmehyl, Németh, Ožvolda, Ganbold (90. Bögi), Bayemi (66. Pastorek), Voleský (70. Antal)

Náhradníci: Bréda – Pastorek, Adayilo, Puska, Eckl, G. Tóth, T. Tóth, Antal, Bögi

Tréner: Miklós Radványi

FK Spišská Nová Ves: Hamrák – Kunzo, Janečka, Kamenický, Baranyi (C), Havrylenko, Smorada, Martinko, Pribula, Vakulinskij, Škovran

Náhradníci: Gaborčík – Ontko, Ištvánik, Chodníček, Attah, Kaščák

Tréner: Branislav Ondáš