123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

KFC Komárno získalo vo vyrovnanom zápase 3 body, očakáva Slovan B!

Púchovčania sa ujali vedenia už v 18. minúte, keď využili zakolísanie komárňanskej obrany. KFC sa však do konca polčasu podarilo vyrovnať po tom, čo hostia mohli kopať pokutový kop za dotyk lopty s rukou u súpera. Šmehylova strela sa odrazila od žrde a od brankára sa nakoniec skončila v sieti.

V druhom polčase išli domáci opäť do vedenia, Špiriak sa dotkol lopty rukou a penaltu suverénne strelil do Brédovej bránky Kopičar.

Domáce vedenie však netrvalo dlho - Gábor Tóth bravúrne našiel Bayemiho, ktorý namiesto toho, aby sám vystrelil loptu do brány, prihral Pastorekovi, ktorý po kľučke trafil do siete - 2:2.

Približne 10 minút pred koncom zápasu, prekrásnym priamym kopom upravil skóre Tamás Németh. Z 20 metrovej diaľky miesto prihrávky strelil priamo do brány.

V posledných minútach mohol ešte zvýšiť prevahu hostí András Mészáros.

KFC Komárno privíta 29. apríla na domácej pôde tím Slovan B. Do konca šampionátu zostávajú štyri kolá. Od druhého miesta, čo predstavuje možnosť postupu do prvej ligy, zaostávajú fialoví 6 bodmi, zároveň majú náskok 8 bodov pred štvrtým Pohroním a 10 pred piatym Slovan B.

Miklós Radványi hodnotil stretnutie s miešaným pocitom:

„Určite to nebol náš najlepší výkon. Napriek tomu si myslím, že sme si v prvom a druhom polčase vytvorili dostatok šancí, rovnako aj súper. My sme tí šťastnejší, šance sme premenili na góly, preto sme vyhrali 3:2. Napriek tomu boli časti, kedy som s hrou nebol absolútne spokojný. Pri niektorých hráčoch, keď ideme dvaja na brankára, tak to musíte vedieť streliť do brány. Myslím si, že rozhodla aj kvalita lavičky. Myslím si, že na ihrisko ako náhradníkov som poslal hráčov s vyššou kvalitou. Jeden z náhradníkov skóroval v priebehu dvoch minút. Myslím si, že rozhodol aj to, že na lavičke sme mali lepších hráčov.“