123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Slovnaft Cup: KFC Komárno postúpilo v sedem gólovom zápase

V prvej štvrťhodine začalo KFC na svoje pomery slabšie, rozdiel v kvalite medzi mužstvami sa neprejavil. V 18. minúte malo KFC dve vážnejšie šance: najprv z priameho kopu a potom z rohu, ale ani jedna šanca sa nepremenila na gól.

V 25. minúte domáci Sabo šikovne zóu6itkoval predanú loptu cez obranu KFC, a tak dostal svoje mužstvo do vedenia. Inkasovaný gól trochu zatriasol fialovými, aktívnejšie útočili na bránu domácich. V 44. minúte v závere krásneho nájazdu prišlo vyrovnanie, keď Gábor Tóth hlavou usmernil loptu do siete domácich.

Miklós Radványi poslal svoje mužstvo do druhého polčasu s trojitým striedaním. Od svojich zverencov očividne očakával rýchlejšiu hru a viditeľný rozdiel v kvalite hry. Striedajúci Štepanovský druhý polčas začal hneď dvoma gólmi. Naštartoval gólovú produkciu fialových. Domácim nedovolili útočiť, k šanci sa dostali len z nastavených pozícií.

Týmto KFC Komárno postúpilo do 4. kola Slovnaft Cupu, ktorého oficiálnym hracím dňom je 19. október. Žrebovanie zápasov bude 3. októbra.