123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

Slovnaft Cup: KFC Komárno postúpilo sebavedomým výsledkom

Druholigisti nastúpili na ihrisko v nie najsilnejšom zložení, a hoci sa vďaka Borisa Drugu dostali do vedenia, hráči z Trstíc dokázali vyrovnať gólom Nikolasa Juhosa. Neskôr skóroval Bayemi, a po prvom polčase Komárno viedlo 2:1.

Podľa správy sportnet.sme.sk však Miklós Radványi po prvých 45 minútach vôbec nebol so svojimi zverencami spokojný.

„Potreboval som očné kvapky, pretože ma z tejto hry boleli oči. Bolo to strašné. Keď hráme s tímom z nižšej súťaže, rozdiel v kvalite hry na ihrisku by mal byť zreteľný od prvej minúty. Niektorí hráči sú urazení, že nemôžu hrať, ale keď dostali šancu, hrali tento otrasný futbal. Niektorých z nich možno aj potrestám, lebo u mňa to takto nefunguje“

vyhlásil skúsený tréner, ktorý presne nešpecifikoval, aký trest môžu jeho zverenci očakávať a nechcel prezradiť ani to, čo odznelo v šatni počas prestávky.

„Jednoducho som ich upozornil, aby súpera nepodceňovali. V prvom polčase mi chýbala pokora“

hovoril Radványi.

Na druhý polčas hlavný tréner KFC vystriedal viacerých svojich zverencov a hra dostala hneď iný obraz. Domáci už nedokázali byť rovnocenným súperom, prejavil sa rozdiel v kvalite hry, ktorý chýbal v prvom polčase.

V rýchlom slede sa podarilo Komárňančanom streliť ešte 5 gólov, a tak v pohári postúpili so sebavedomým výsledkom. Najbližšie budú fialoví hrať 14. septembra proti Veľkým Ludinciam, ktoré hrá v III. Lige Západ.

TJ Trstice - KFC Komárno 1 : 7

Juhos (33′); Druga (32′), Bayemi (42′, 75′), Tóth G. (62′), Németh T. (65′), Pastorek J. (66′, 72′)