123 rokov na horizonte futbalu
Slovensky Magyarul

KFC Komárno si z Košíc prinieslo cenný bod

KFC Komárno si z Košíc prinieslo cenný bod

Mužstvo z Komárna vstúpilo na ihrisko s jasným cieľom – vrátiť sa domov z Košíc s tromi bodmi. V prvom polčase síce domáce mužstvo bolo aktívnej3ie, ale na strelenie gólu mali viac príležitostí fialoví. V druhom polčase Košičania mohli rozhodnúť zápas, ale Miroslav Bréda chytil Pačindovu penaltu.

Klub zo Žitného ostrova si tak úspešne udržal svoju sériu bez prehry a v tabuľke je s 8 bodmi (dve víťazstvá, dve remízy), na štvrtom mieste, iba o bod za ostatnými mužstvami.

Po zápase Miklós Radványi vo svojom hodnotení povedal, že s remízou je spokojný, pretože odnášajú bod, pričom FC Košice je kvalitné mužstvo, má kvalitných hráčov, takže tento bod je pre nich cenný.

Skúsený tréner však s rozhodovaním už taký spokojný nebol.

„Pán, ktorý mal byť neutrálny, robil veci, ktoré podľa mňa Košice nepotrebovalo. Košice má dobrý tím, a keď chcú postúpiť, tak také mužstvo, aké sme my, musí vedieť poraziť“

- vyjadril sa Radványi.Najbližšie sa FC Komárno predstaví 13. augusta o 17:00 hod. na domácej pôde, kde budú hostiť Futbalový klub Humenné. Následne o týždeň, 21. augusta o 10:30 hod. odohrajú Žitnoostrovské derby v Šamoríne.

Pre FC Komárno je už známy aj termín prvého zápasu Slovnaft Cupu. Fialoví zápas odohrajú 24. augusta o 17:00 hod. s mužstvom Trstice, ktoré hrá V. ligu.