2022

Sorsoltak a Slovnaft Cup-ban, a tavalyi bajnok látogat Komáromba

SORSOLTAK A SLOVNAFT CUP-BAN, A TAVALYI BAJNOK LÁTOGAT KOMÁROMBA

2022.11.24. 07:57

Igazi futballünnepre készülhetnek a komáromiak jövőre, mikor is az előző bajnok Spartak Trnava csapatát fogadják majd a lilák a Slovnaft Cup negyeddöntőjében.

II. Liga - Vereséggel zárta az őszt a Komáromi FC

II. LIGA - VERESÉGGEL ZÁRTA AZ ŐSZT A KOMÁROMI FC

2022.11.13. 11:24

2:1-es vereséget szenvedett Garamszentkereszten a Komáromi FC az FK Pohronie vendégeként a szlovák országos másodosztály 17. fordulójában. Nem sikerült így feltenni az i-re a pontot a liláknak egy olyan héten, amikor kiharcolták a negyeddöntőbe jutást a Slovnaft Cupban.

Slovnaft Cup - Fantasztikus eredmény, negyeddöntős a Komáromi FC!

SLOVNAFT CUP - FANTASZTIKUS EREDMÉNY, NEGYEDDÖNTŐS A KOMÁROMI FC!

2022.11.11. 15:19

Tavaly a DAC-ot és Nagymihály, idén pedig a ViOn Aranyosmarótot ejtette ki a Komáromi FC a Slovnaft Cupból. A lilák így folytathatják útjukat a kupa negyeddöntőjében.

II. Liga - Megverte a listavezetőt a Komáromi FC

II. LIGA - MEGVERTE A LISTAVEZETŐT A KOMÁROMI FC

2022.11.06. 20:23

Szombaton Eperjes ellen lépett pályára a Komáromi FC a szlovák országos másodosztály 16. fordulójában. A rossz pályaviszonyok ellenére a komáromiak már korán megszerezték a vezetést, melyet meg is tartottak a mérkőzés végéig.

II. Liga - Két góllal vezettek, végül csak egy pontot tartott otthon a Komáromi FC

II. LIGA - KÉT GÓLLAL VEZETTEK, VÉGÜL CSAK EGY PONTOT TARTOTT OTTHON A KOMÁROMI FC

2022.11.01. 11:03

Szombaton lejátszotta idei utolsó hazai bajnoki mérkőzését a Komáromi FC. A szlovák országos másodosztály 15. fordulójában végül csak egy pontot szereztek a lilák az újonc Vágbeszterce ellen.

Slovnaft Cup: a Fortuna Ligából kapott ellenfelet a Komáromi FC

SLOVNAFT CUP: A FORTUNA LIGÁBÓL KAPOTT ELLENFELET A KOMÁROMI FC

2022.10.29. 11:33

Csütörtökön kisorsolták a Slovnaft Cup következő fordulójának párosításait. A letjobb 16 közé nem jutottak be az olyan fortunaligás csapatok, mint a DAC vagy a Zsolna, ott lesz viszont például Komárom és Somorja.

II. Liga - A sereghajtótól szenvedett vereséget a Komáromi FC

II. LIGA - A SEREGHAJTÓTÓL SZENVEDETT VERESÉGET A KOMÁROMI FC

2022.10.25. 15:37

A szlovák országos másodosztály 14. fordulójában a III. ligából feljutó, sereghajtó Récse ellen lépett pályára a Komáromi FC. A lilák favoritként léptek pályára, a három pont sorsát azonban a hazaiak gólja döntötte el.

Magabiztos győzelemmel tartott otthon három pontot Komárom

MAGABIZTOS GYŐZELEMMEL TARTOTT OTTHON HÁROM PONTOT KOMÁROM

2022.10.17. 14:29

Szombaton Miava csapatát fogadták a komáromiak a szlovák országos másodosztály 13. fordulójában. Miután múlt héten két pontot is vesztettek a lilák Pozsonyban, mindenképp javítani szerettek volna.

Slovnaft Cup: A legjobb 16 között a Komáromi FC

SLOVNAFT CUP: A LEGJOBB 16 KÖZÖTT A KOMÁROMI FC

2022.10.12. 21:43

Kassán lépett pályára kedden a Komáromi FC a Slovnaft Cup 4. fordulójában. A fordulatos mérkőzésen végül a csallóközi gárda bizonyult jobbnak, így továbbjutottak a legjobb 16 közé.

Az utolsó pillanatokban vesztett két pontot Komárom Pozsonyban

AZ UTOLSÓ PILLANATOKBAN VESZTETT KÉT PONTOT KOMÁROM POZSONYBAN

2022.10.10. 20:22

Pénteken, a szlovák országos másodosztály 12. fordulójában a Slovan B csapata ellen lépett pályára a Komáromi FC. A koradélutáni kezdés miatt csak kevés szurkoló követte a helyszínen a mérkőzést, melyen az utolsó pillanatokban mentett pontot csapatának az égszínkékek kapusa.

Micsoda végjáték! A 96. percben mentett pontot a Komáromi FC

MICSODA VÉGJÁTÉK! A 96. PERCBEN MENTETT PONTOT A KOMÁROMI FC

2022.10.05. 19:13

A válogatott szünet után Puhó csapatát fogadta a KFC a Komáromi Városi Stadionban. Sokáig úgy tűnt, hogy hiába a helyzetek, a lilák ma pont nélkül maradtak, végül szó szerint az utolsó pillanatban tudtak pontot menteni.

II. Liga - Egy sikeres hét méltó lezárása: Komáromi győzelem Máriatölgyes ellen

II. LIGA - EGY SIKERES HÉT MÉLTÓ LEZÁRÁSA: KOMÁROMI GYŐZELEM MÁRIATÖLGYES ELLEN

2022.09.19. 15:02

Magabiztos, 2:0-ás győzelmet aratott a Komáromi FC Máriatölgyes (Dubnica nad Váhom) ellen, így három ponttal tér haza a hétvégi derbiről.

Slovnaft Cup: Hétgólos meccsen jutott tovább Komárom

SLOVNAFT CUP: HÉTGÓLOS MECCSEN JUTOTT TOVÁBB KOMÁROM

2022.09.19. 15:03

Szerdán Nagyölveden lépett pályára a Komáromi FC a Slovnaft Cup harmadik fordulójában. Bár az első gólt a hazaiak szerezték, a második játékrészben két vállra fektették őket a lilák.

Magabiztos komáromi győzelem született Tőketerebes ellen

MAGABIZTOS KOMÁROMI GYŐZELEM SZÜLETETT TŐKETEREBES ELLEN

2022.09.12. 21:21

Szombat délután Tőketerebes csapatát fogadta Komáromban a KFC a szlovák országos másodosztály bajnokságának 9. fordulójában. A két magyar edző csatáját a Radványi-legénység nyerte, így már három pont különbség van az előzőleg egyenlő pontszámú csapatok között.

Oznam - Értesítés

OZNAM - ÉRTESÍTÉS

2022.09.07. 19:46

Vereséggel tért haza Zsolnáról a Komáromi FC

VERESÉGGEL TÉRT HAZA ZSOLNÁRÓL A KOMÁROMI FC

2022.09.07. 19:35

Szombaton Zsolnán vendégszerepelt a Komáromi FC a szlovák országos másodosztály 8. fordulójában, és bár mindig nehéz mérkőzéseket játszanak egymás ellen, ilyen vereségre valószínűleg Radványi Miklós sem számított.

Véget ért a negatív sorozat, három pontot gyűjtött be Komárom

VÉGET ÉRT A NEGATÍV SOROZAT, HÁROM PONTOT GYŰJTÖTT BE KOMÁROM

2022.08.28. 09:45

Véget ért a Komáromi FC három forduló óta tartó negatív sorozata a szlovák országos másodosztályban, miután hazai közönség előtt megverték Pozsonyligetfalu csapatát.

Slovnaft Cup: Magabiztos eredménnyel lépett tovább a Komáromi FC

SLOVNAFT CUP: MAGABIZTOS EREDMÉNNYEL LÉPETT TOVÁBB A KOMÁROMI FC

2022.08.26. 19:38

Magabiztos, 7:1-es győzelmet aratott a Komáromi FC szerdán, a Slovnaft Cup aktuális kiírásában. A lilák ezúttal az V. osztályban szereplő Nádszeg csapatához látogattak el, és bár az eredmény így utólag magáért beszél, az első félidő után nem biztos, hogy mindenki a KFC győzelmére fogadott volna.

Továbbra is veretlen a KFC, az U17-es és U19-es csapat sem tudott győzni a szezonnyitón

TOVÁBBRA IS VERETLEN A KFC, AZ U17-ES ÉS U19-ES CSAPAT SEM TUDOTT GYŐZNI A SZEZONNYITÓN

2022.08.19. 14:19

Hétvégén ismét hazai pályán játszott a Komáromi FC felnőtt csapata, azonban nem tudta gólokkal szórakoztatni kilátogató szurkolóit. A Pintyőkeligetben ezútta gólnélküli döntetlen született Homonna csapata ellen.

Értékes pontot hozott el Kassáról hétvégén a Komáromi FC

ÉRTÉKES PONTOT HOZOTT EL KASSÁRÓL HÉTVÉGÉN A KOMÁROMI FC

2022.08.09. 22:19

Gólnélküli döntetlent játszott hétvégén a Komáromi FC az FC Kassa csapatával idegenben. A nap hőse, a komáromiak kapusa, Miroslav Bréda volt, aki kivédte a DAC korábbi közönségkedvencének, Erik Pačindának a büntetőjét.

Három ponttal a zsebében tér haza Alsókubinból a Komáromi FC

HÁROM PONTTAL A ZSEBÉBEN TÉR HAZA ALSÓKUBINBÓL A KOMÁROMI FC

2022.08.02. 11:56

Hátrányból fordítva, 2:1-re verte meg Alsókubin csapatát a Komáromi FC, ezzel sikerült megőriznie eddigi veretlenségét a szlovák országos másodosztály bajnokságában.

Igazi futballünnepre készül a Komáromi FC

IGAZI FUTBALLÜNNEPRE KÉSZÜL A KOMÁROMI FC

2022.07.22. 15:16

Pénteken a felnőtt csapat bajnokiján szurkolhatnak a nézők, hétvégén pedig az U14-es nemzetközi Summer Cup mérkőzéseit izgulhatják végig a Pintyőkeligetben.

Fölényes győzelemmel kezdte az idényt a KFC Komárom

FÖLÉNYES GYŐZELEMMEL KEZDTE AZ IDÉNYT A KFC KOMÁROM

2022.07.22. 15:13

3:0-ás hazai győzelemmel indította a 2022/2023-as bajnokságot a KFC Komárom. A lilák a másodosztályba visszajutó Tatran Prešov/Eperjes csapatát fogadták az 1. fordulóban.

Véget ért a Komáromi FC felkészülése, hétvégén már bajnoki meccset játszanak

VÉGET ÉRT A KOMÁROMI FC FELKÉSZÜLÉSE, HÉTVÉGÉN MÁR BAJNOKI MECCSET JÁTSZANAK

2022.07.11. 19:56

Vegyes eredményekkel zárta a felkészülést a KFC. Első hazai edzőmérkőzésüket 2:1-re elveszítették a Fortuna Ligából kieső FK Pohronie ellen, a II. ligát megnyerő Zólyombrézót azonban sikerült idegenben megverni. Harmadik felkészülési mérkőzésükön a Bicskei TC ellen léptek pályára a komáromiak, ahol fölényes, 5:0-ás győzelmet arattak a gyengébb bajnokságban szereplő csapat ellen.

Hazai vereség a nyár első felkészülési mérkőzésén - KFC Komárom - FK Pohronie 1:2

HAZAI VERESÉG A NYÁR ELSŐ FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSÉN - KFC KOMÁROM - FK POHRONIE 1:2

2022.07.08. 15:18

Hazai pályán szenvedett 2:1-es vereséget első nyári felkészülési mérkőzésén a férfi A-csapatunk. Szombaton a Fortuna Ligából kieső FK Pohronie (Garammente) csapatát fogadtuk a Pintyőkeligetben.

Megkezdte a felkészülést a Komáromi FC

MEGKEZDTE A FELKÉSZÜLÉST A KOMÁROMI FC

2022.06.26. 17:51

Június 13-án megkezdte a nyári felkészülést a Komáromi FC. A szlovák országos másodosztály 2021/2022-es kiírásának negyedik helyezettje a tervek szerint öt felkészülési mérkőzést játszik le magyar és szlovák ellenfelekkel, valamint külföldi edzőtáborozásra is készülnek.